054-7994998    בצלאל 10, מתחם הבורסה רמת גן  info@galshoshi.com     י English  


גם לי יש סל של פספוסים...כנסו לשיתוף שלי אודות אחד מהם.
מה כבר יכול לקרות כשבאים פתוחים ומסוקרנים? תופתעו לדעת...
אחד הדברים שחשוב לשים אליהם לב בשיחות סמול טוק זה לדעת על מה לדבר וממה להיזהר. יש לכך כללים מאוד ברורים. אשתף אותך בסיפור ואני סקרנית לדעת מה היית עושה במקומי.
השילוב של ביזנס ופלז'ר תמיד מנצח. את פסח האחרון חגגתי בסדנת סמול טוק שהעברתי בנופיה הרבגוניים של מרוקו האקזוטית. הקבוצה הגיעה למלון באזור שבו הזמן עמד מלכת- נופי בראשית עוצרי נשימה.
החגים כבר כמעט בפתח, והם מזמנים לנו אין ספור אירועים כאלה ואחרים. אחד האתגרים המרכזיים בכל אירוע, הוא לדעת למי לפנות. אם הגעת כבר לקבוצת נטוורקינג, כנס או כל אירוע אחר, חשוב שיהיה לך את כל הכלים והידע כיצד לנצל את ההזדמנויות שנמצאות סביבך בצורה הטובה ביותר!
עורך הספר שלי הסכים לעוד סיפור סמול טוק, בזכות הפן הגלובלי, והנה הוא לפניכם: ביום חמישי סעדנו במסעדה מקסימה ברוטשילד עם מרפסת שמזמינה אווירה פתוחה.
הפעם רוצה לשתף אותך בשיפור אישי. תשע בבוקר, אני יוצאת להרצאה באחת מחברות האשראי, לובשת חיוך (: , ומחליטה להגיע "בנחת" הפעם- עם מונית. מתחילים בנסיעה, וכמו שאומרים במקום "טור דה פראנס", קיבלתי "טור דה תל אביב", עם סיור לא מתוכנן בעיר, רווי בפקקים של בוקר (: ואני ? ממשיכה לחייך.
חודשי הקיץ מולידים טיסות וחופשות. כאן עבורך היום סיפור של הכרות בטיסה שיכול להטיס קשרים עסקיים קדימה. כשטסתי להרצות בלונדון בפני חברי המועדון הישראלי, כמנהגי, במקום לקרוא ספר או ללכת לישון, התעניינתי במי שיושב לצידי ופתחתי בשיחת סמול טוק. הבחור שישב לידי היה ניב וזה מה שהוא סיפור לי:
רבים חושבים שנולדתי על במה לאורם של זרקורים, זכות גדולה היא לי לשבור לך מיתוס. אני מודה, נולדתי עם גנים של ביישנית שבמשך שנים גרמו לי לפחד מעמידה מול קהל. וכידוע, פחד הבמה הוא הפחד החברתי מספר 1 ולי לקח 49 שנים להתגבר עליו.
טואול - בניית אתרים