054-7994998    בצלאל 10, מתחם הבורסה רמת גן  info@galshoshi.com     י English  

הדרך להצלחתכם העסקית מתחילה כאן ועכשיו.

הפעילות לאנשי עסקים מתמקדת בשני מסלולים: תוכנית ליווי לייזר אישית וקורסים ממוקדים.


תוכנית ליווי לייזר אישית

רבים שואלים ומתעניינים – האם אני עושה גם מפגשים אישיים. 

אז אני שמחה לענות ש – כן, בוודאי !

אסנת השתתפה בתוכנית ליווי לייזר אישית, ולקראת פגישה חשובה עם לקוח אסטרטגי, מיקדנו את הכלים וביניהם את תורת המחמאות: על מה מחמיאים וממה נזהרים , וכך פגישה של שעה עם לקוח הפכה להיות פגישה של שעתיים ובסיומה קבלה את התגובה: "תודה על פגישה מאלפת", ומפה הדרך לסגירת עסקה של עשרות אלפי שקלים נסללה .

בשנים האחרונות אני מלווה מאות בעלי עסקים, ליצור קשרים ולמנף אותם לעסקים מניבים ב תוכנית ליווי לייזר אישית לעסק - אחד על אחד אתי.

בליווי אני לוקחת אתכם צעד אחר צעד ועוזרת לכם לחדד ולדייק את הכלים למינוף העסק שלכם. כי רק 15% מהצלחתכם הם כישוריכם המקצועיים ואילו  85% הם כישוריכם החברתיים. 

 15% עליכם והשאר עלי! 

בתקופה האחרונה אני מוצפת בפרויקטים 

" אני עובדת עם שושי כשנה. אני מעצבת פנים בעלת עסק עצמאי המתמחה במשרדים. העסק פועל כ 7 שנים. פניתי לשושי כדי שתעזור לי למכור. הרגשתי שאני מאוד טובה ומוכשרת אבל בפגישת מכירה, אני קצת מרוחקת ולא מוכרת את עצמי מספיק טוב.
חיפשתי מנטור שלא ימכור קרח לאסקימוסים כי זה ממש לא אני. כך הגעתי לשושי. שושי מלאת אנרגיות חיוביות שממלאות אותי ודוחפות אותי. שושי פנתה ללקוחות שלי לקבל המלצות כי אמרה שהיא רוצה לשים את האצבע במקום הנכון. שושי מיתגה אותי במדויק. כך שהיום אני יכולה להשתמש במיתוג והוא לא כלי ריק. הוא אמיתי. שושי עזרה לי גם בשיווק, ספקים, תמונה ומה לא ?אני סומכת על שושי ומתייעצת אתה בכל נושא. שושי מאוד חזקה ביחסי אנוש ובמילה הכתובה. אני מתייעצת אתה לגבי איך לגשת לאנשים ולהתחבר אליהם, לגבי אתר האינטרנט והפרסום בפרט.בתקופה האחרונה אני מוצפת בפרויקטים וזה בזכותה וגם בזכותי. תודה לך שושי."  – אורנה ברקת – מעצבת פנים, מהנדסת, מנהלת פרויקטים, סטודיו אורנה ברקת – עיצוב שמרגיש בית

 

המפגשים העלו את הביטחון העצמי שלי ושיפרו את יכולות התקשורת הבינאישית שלי

" כשקבלתי החלטה לעזוב את עבודתי כשכיר ולעבור ליזמות עסקית כעצמאי, הבנתי שעלי לרכוש כלים וטכניקות שיקדמו אותי ואת החזון שלי והתחלתי להיפגש עם שושי גל לפגישות ייעוץ אישיות.

כיום, אני פחות מדבר על עצמי, אלא יותר מגלה התעניינות בצד השני ויותר מקשיב. מתוך ההקשבה, מנסה לזהות אם יש משהו שאני יכול לעזור, לתת ולקדם את הבנאדם שמולי ופחות לראות את התועלת שאני יכול לקבל מהמפגש.   שפת הגוף שלי יותר פתוחה ומזמנת. המסר שלי יותר מזוקק (קצר וענייני). 
בנוסף, היום ממש קל לי לגשת לכל אדם מכל מעמד, בכיר ככול שיהיה ולפתח אתו שיחת סמול טוק קצרה. המפגשים העלו את הביטחון העצמי שלי ושיפרו את יכולות התקשורת הבינאישית שלי." - יניב מרטינז - מנהל השקעות ויזם


אשמח לתת גם לכם סל כישורים חברתיים במפגשי לייזר ממוקדים.

ניתן לעשות זאת:

  במפגש לייזר אחד

  או בתוכנית של 3-6 מפגשים. 


קורסים ממוקדים למינוף קשרים עסקיים

תסריט א' 
​נדמיין לנו את הסיטואציה הבאה... שהרי היא קרובה מתמיד. 
הוזמנתם לאירוע עסקי, להרמת כוסית לשנה החדשה, לכנס עסקי חשוב.

הגעתם לאירוע העסקי חשוב ולא ברור לכם איך נכון לפעול.

איך להתגבר על הפחד מלגשת לבן אדם זר? 

מה להגיד לו?  
איך להציג את עצמך? 
מתי עושים החלפת כרטיסי ביקור ? 
איך מייצרים מזה הפניות או לקוחות?


​אלה הם רגעים מביכים שרבים חווים. 

​​י​ש גם אפשרות אחרת. 
​ 
תסריט ב: 
​הגעתם לאירוע עסקי ותוך כדי התבוננות הבחנתם בזווית העין 
​באדם מוכר שיכול  להיות עבורכם קרש קפיצה גדול בעסק. 
​ ​​ 
​ניגשתם אליו בביטחון עצמי מלא, הצגתם את עצמכם, 
השיחה זורמת, יש כימיה ובסוף מחליפים כרטיסי ביקור. 
לא עובר זמן רב, ואותו אדם יוצר אתכם קשר ומספר לכם, 
שיש לו עבורכם לקוח גדול שהוא רוצה להכיר לכם. 
  
נשמע דמיוני? 
ממש לא.  כך זה קורה לבוגרי הקורסים שלומדים ומתרגלים את אומנות הסמול טוק והנטוורקינגכך שהיא הופכת חלק מהם ובאופן שיטתינרקמים יחסים ונוצרות הזדמנויות עסקיות מניבות. 
וזו רק דוגמא אחת קטנה! 
  
סמול טוק יכול לפתוח אינסוף הזדמנויות,לעולם לא נוכל לדעת מאיפה ומהיכן ההזדמנות הבאה תגיע. כל שיחה קטנה יכולה להוביל לעסקה גדולה!  מה אומרים משתתפי הקורסים?


 

מצאתי את האתגר הבא
"פעלתי לפי הכלים שנתת לי בסדנאות וביעוצים האישיים ומצאתי את האתגר הבא.  הכלים עזרו לי גם בחיים האישיים." - דרור תמרי יחידת הביקורת,ישרוטל"נחשפתי לסדנאות שלך כבר למעלה מ 5 פעמים ובכל פעם אני מפנים משהו חדש. אחד הדברים החשובים שאת מחדדת הוא לצאת לדרך בידיעה שהיום נפגוש את האדם שישנה את חיינו. התובנה התחדדה אחרי שיום אחד יצאתי למשרד לא לבוש בקפידה. בדיוק באותו יום פגשתי במקרה את אחד הלקוחות הפוטנציאליים החשובים.מאז אני תמיד זוכר את הכלל החשוב לצאת ליום חדש על פי הכללים שנתת לנו במודל ה "חשמל"  וכך אני משחמל לקוחות רבים." - סיפורו של אבי כץ, חברת שחם 


 


שושי, מכל הקורסים והייעוצים שקיבלתי בחיים, נתת לי הכי הרבה לא רק ברמה העסקית בעזרת הכלים שלך, למדתי להפוך שיחות מקריות לעסקאות גדולות אני יכול היום ללכת לחתונה או לפגוש מישהו באקראי ולבנות איתו מערכת יחסים שתוליד את העסקה הבאה ". - אחיעד קלישר, בוגר מחזור דצמבר, 2014, בעלים של Effective."תמיד חשבתי שאני יודעת וטובה ב'סמול טוק' ובנטוורקינג עד שהגעתי לקורס. מסתבר שאפשר לסגור עסקאות במיליונים כשיודעים מה לומר במפגשים עסקיים חברתיים ויותר מכך מה לא לומר. מומלץ גם למי שחושב שיודע."– שרית שחם, יועצת נדל"ן, רימקסשושי מעבירה את סדנת הנטוורקינג מהטובות בארץ, והיא מוכיחה, הלכה למעשה כיצד עבודתה מתורגמת לתוצאות עסקיות בשטח. במהלך הסדנה הכרתי מספר אנשים וקיימתי איתם פגישות יוצאות דופן ומקדמות שפתחו פתח לשיתופי פעולה פוריים בינינו." - שלמה בורלא, מנכ"ל חברת Inside Outside, יועץ ארגוני ומנחה קבוצות


בוגרי הקורסים  להפוך קשרים לרווחים


​ אני מזמינה גם אותך להצטרף לאחד הקורסים שלנו ולהפוך קשרים לרווחים.   

​ בין התכנים בקורסים:

       מכלול כלים שיסייעו לך לצלוח פגישה במקסימום הצלחה

       איך לייצר רושם ראשוני: כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשני

       איך לפענח שפת גוף על מנת לייצר כימיה טובה יותר במפגש

       איך למצוא חיבור מידי בפגישה

       איך לתחזק קשרים עם לקוחות קיימים

       איך ליצור קשרים מזדמנים ולהפוך אותם לעסקים מניבים

       מה עושים המרושתים – אחשוף את סודות ההצלחה של המרושתים

       וכמובן עוד שפע של כלים שיעזרו לכם להרחיב מעגלים עסקיים ולסגור יותר עסקאות!

טואול - בניית אתרים